PlayPause
Slider

Miejskim Centrum Profilaktyki organizowane sa spotkania okolicznościowe dla dzieci i młodzieży.

Andrzejki 2014 – Asystenci Rodziny. Koniec listopada to wyjątkowy okres ponieważ zbliżają się Andrzejki.  Dlatego też w Centrum Profilaktyki 27 listopada zorganizowano zabawę Andrzejkową przeznaczoną dla dzieci i ich rodziców.

Wszyscy uczestnicy zostali powitani przez Cygankę Esmeraldę, która razem z Wróżkami- Ritą, Lottą i Symbillą- zaprosiła do wspólnych zabaw i wróżb. Dzieci miały okazję dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości, jakie marzenia im się spełnią, co dobrego czeka ich w szkole, jak będzie miał na imię ich wybranek serca, czy kto z nich jako pierwszy zmieni swój stan cywilny. Okazało się, że mamy także były ciekawe swojej przyszłości i chętnie brały udział we wróżbach. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewów i słodkiego poczęstunku.

Andrzejki 2014


31 października odbyły się zajęcia plastyczne – Asystenci Rodziny , na które zaproszono wszystkie dzieci z rodzicami. Dzieci z pomocą rodziców wykonały sympatyczne i wyjątkowe maskotki, którym potem nadały imiona. Zajęcia były nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również sposobem na rozwijanie twórczej ekspresji i wyobraźni oraz umacnianie relacji pomiędzy dziećmi i ich rodzicami.

Zajęcia plastyczne – Asystenci Rodziny

Andrzejki 2013

Andrzejki 2013 – Asystenci Rodziny


 30 listopada 2012 roku Świetlica Miejskiego Centrum Profilaktyki zorganizowała dla swoich podopiecznych zabawę andrzejkową.

Na zabawę przybyło 34 dzieci pod postacią wróżek, czarownic, diabełków, były także królewny, wampirki, damy, dżentelmeni, cyganki, gwiazdy estrady, elfy, bohaterowie i wiele innych niesamowitych postaci.
Centrumowe Czarownice wprowadziły przybyłych gości w andrzejkowy klimat czarów, dzięki którym  mieli szansę poznać swoją przyszłość.
Na powitanie każdy otrzymał dobrą wróżbę ukrytą w słodkim ciasteczku i zaproszenie do dalszej zabawy.

Największą popularnością wśród przybyłych gości cieszyły się zabawy dzięki, którym mogli poznać imię swojego przyszłego wybranka, dowiedzieć się kim będą w przyszłości i co czeka go w życiu. Wielkie wrażenie na dzieciach wywarła Cyganka czytająca przyszłość z kuli, cieszyła możliwość lotu na miotle Czarownicy.
W Centrum wieczór andrzejkowy to nie tylko wróżby, ale także zabawa taneczna i poczęstunek. Szaleńcze pląsy do nowoczesnej, ale także i klimatycznej muzyki służyły wspólnej zabawie wszystkim zebranym niezależnie od wieku. Taniec z miotłą, taniec dowolny, koński taniec oraz zabawy przy muzyce wzmogły apetyt, który zaspokojono przepysznymi wypiekami, ciasteczkami i cukierkami.

Na pożegnanie odtańczono magiczny taniec, dzięki któremu impreza andrzejkowa odbędzie się znowu za rok.

Andrzejki 2012